Новинка








Сабвуфер Wharfedale Slim Bass 8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SLIM BASS 8 — це компактний активний сабвуфер з Wharfedale. Маючи спеціально розроблений 200-міліметровий (8") багаторядний драйвер і потужний вбудований підсилювач, здатний пікової вихідної потужності 400 Вт, SLIM BASS 8 покликаний надати вашому домашньому кінотеатру новий вимір з потужним впливом баса, не ламаючи банк.
Цей технологічно просунутий сабвуфер, призначений для розміщення у важкодоступних місцях, наприклад, під диваном або біля бічної стіни у квартирі або спальні, має глибину всього 30 см, так що ви можете знайти місце для цього, щоб стимулювати ваш домашній кінотеатр. Обмежений простір, але необмежений бас!

Тонкий бас
- Призначений для використання під диваном або розміщенням там, де розглядається простір. Це не тільки означає, що SLIM BASS 8 пропонує дивовижне низькочастотне розширення, а й означає, що вам не потрібно перевіряти гучність, щоб відчути бас! Неволікайте сусідів, але все ж насолоджуйтеся своїми фільмами!
Музика, ігри, фільми
- Бортовий DSP гарантує, що SLIM BASS 8 точно обробляє низькі частоти, незалежно від того, насолоджуєтеся ви музикою, граєте у відеоігри або відпочиваєте з фільмом.
Висока потужність
- Вбудований підсилювач оптимізований для сильного удару на низьких частотах. Ідеально підходить для фільмів або музики.

Призначений для аудіопідсилення
- Спеціально спроєктований паперовий конус із підвищеними властивостями самозгасання, поліпшеним транзитним ударом і, так само, підвищеною структурною жорсткістю самого конуса для повнішої продуктивності.
Охолодити в обмежених умовах
- Вентиляційні отвори з мідною підкладкою не тільки зменшують магнітне спотворення, а й допомагають поліпшити розсіювання тепла, зберігаючи прохолоду!

Технічна характеристика активної системи сабвуфера
- Активна система сабвуфера IB з динамічним приводом 1x (8") 200-міліметровий конус із довгим броском
- Філософія дизайну та основні технології: 200-міліметровий бас-гітарист
- Доповнення перетворювача: 200-міліметровий бас-гітарист
- Вхідна чутливість: 200 мВ для максимальної потужності
- Вихідна потужність підсилювача: 200 Вт
- Пікова потужність: 400 Вт
- Пік SPL: 108 дБ
- Частотна характеристика (±3 дБ): 35 Гц ~ 120 Гц
- Розширення баса ( -6 дБ): 30 Гц
- Частота кросовера: 100 Гц ~ 150 Гц
- Співвідношення сигнал/шум (S/N): ≥ 85dB
- Особливості: Фазова інверсія, Змінний нахил фільтра, виведення високого проходу, Регулювання нахилу фільтра нижніх частот, Автоматичне вмикання/вимикання
- розміри продукту: 601 х 189 х 305 мм
- вага нетто: 11,00 кг
- мінімальна кількість: 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wharfedale |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Black |
| Основні | |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Призначення | Сабвуфер |
| Тип | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 18 720 ₴


