




Активний сабвуфер Klipsch R-101 SW EAU
Мідні дифузори НЧ-динаміків TCP Конуси НЧ -динаміків виготовлені за технологією TCP (термоформований кристалічний полімер), вони дуже легкі та водночас надзвичайно жорсткі, що забезпечує незвично швидку реакцію в низькочастотному діапазоні з мінімальними спотвореннями.
Цифровий підсилювач Вбудований цифровий підсилювач забезпечує достатню потужність у поєднанні з високою ефективністю й точним відтворенням звуку. Це гарантує найвищу продуктивність для максимальної акустичної потужності та деталізації.
Передний драйвер Потужний 12-дюймовий драйвер TCP забезпечує глибокі баси та широкі можливості розміщення.
Фільтр низьких частот і керування фазою Вони вирівнюють низькі частоти сабвуфера з іншими динаміками Klipsch для ідеального рівня басів у кімнаті.
Лінійний/LFE-вхід Надає можливість під'єднання до ресиверів домашнього кінотеатру.
Корпус із МДФ, покритий стійкими до подряпин вініловим шпоном Стильна естетика в поєднанні з чудовою міцністю матиме прекрасний вигляд у будь-якому інтер'єрі.
Високоякісний дизайн Посилена конструкція з МДФ із переробленими кріпленнями знижує вібрацію корпусу та підвищує точність звучання.
Світлодіод на передній панелі Показує, увімкнений або вимкнений сабвуфер.
Нова решітка Вона щільно прилягає, надає витонченого вигляду, не впливаючи на звук.

Технічні параметри:
- Частотна характеристика 29,5 Гц - 120 Гц +/- 3 дБ
- Максимальна акустична потужність 115 дБ
- Цифровий підсилювач
- 150 Вт/3000 Вт безперервна/ пікова потужність
- Гучність керування підсилювачем, фільтр нижніх частот, фаза (0-180 ), автоматичне вмикання
- 10-дюймовий гучномовець із довгим ходом, дифузор TCP мідного кольору
- Матеріал корпусу МДФ
- Тип корпусу фазоінвертора через задній порт
- Лінійні входи/LFE RCA
- Розміри (В х Ш х Г) 370 х 356 х 500 мм
- Вага 13,9 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Чутливість | 115 мВ |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Максимальна частота | 120 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 150 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Призначення | Сабвуфер |
| Тип | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 13.9 кг |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 356 мм |
- Ціна: 18 720 ₴




