




Klipch RP-500M II полочна акустика
Полична акустика Klipch RP-500M II Об'єднує фірмовий акустичний досвід Klipsch з передовими технологіями.
Нові більш великі синіконові композитні рупори Taccrix® 90 градусів x 90 градусів ефективно передають високочастотні хвилі, що забезпечує чіткіший і чистіший звук. Гладка частота частотна характеристика, стрибнута фазою заглушкою і литоконовою стороною. Друге покоління збільшує розмір рупору для більшої звукової сцени та покращення напрямності.
ПІДВАЖКА З ЛІНЕЙНИМ ХОДОМ (LTS) ТВІТЕР З ТАТАНОВАною ДІАФРАГМОЮ
Ексклюзивний 1-дюймовий LTS зводить до мінімуму викривлення для розширеного детального відтворення. Твітери LTS є характерною рисою попередньої серії Reference Premiere, що робить їх основним компонентом деяких найкращих динамік у світі.
ВЕРЕТЛІРУЙТИЙ ТВІТЕР
Вентильований корпус Твітера зменшує стоячі хвилі, які створюють небажані гармоніки, що призводить до вдосконалення деталізації та чіткості відтворення високих частот.
АБСОЛЮТНО НОВИЙ КЕРАТИЧНИЙ НІЗКОЧАСТНИЙ ДІНАМІК
Фірмальна особливість динаміки Reference Premiere, 5,25-дюймовий низькочастотний динамік Cerametallic TM, був оновлений для абсолютно бездоганного відтворення звуку, мінімальних спотворень і максимальної ефективності. Модернизований низькочастотний динамік забезпечує потужність, деталізацію і емоції, які ви очікуєте від Klipch Reference. Прем'єрний спікер.
ТРАКСТРІКС ПОРТ
Використовуючи геометрію Tacтrix, порт Reference Premiere забезпечує найбільш ефективну і швидку передачу повітря з корпусу, що знижує шум порту для більш різких низьких частот і більш чистих і потужних басів.

Технічні характеристики
- Частотна характеристика: 50-25 кГц +/ 3 дБ
- Чутливість: 92 дБ при 2,83 В / 1 м
- Допустимо потужність (неперервна/пикова): 75 Вт/300 Вт
- Номінальний імпеданс: 8 Ом сумісний
- Частота кроссовера: 1530 Гц
- Високочастотний драйвер: 1-дюймовий вентильований твітер LTS з титану з гібридним розширеним рупором Tactrix® поперечного перерізу
- Низько частотний драйвер: 5,25-дюймовий вуфер з керамічним дифузором і перснями Фарадея
- Матеріал корпусу: МДФ
- Тип корпусу: Bass Reflex через задній порт Taccrix®
- Входи: одиночні обов’язкові стовпи
- Розміри (у х Ш): 34,4 х 17,3 х 27,0 см
- Вага: 5,95 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.95 кг |
| Висота | 344 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 |
| Основні | |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Максимальна частота | 25000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Потужність | 75 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Чорний дуб |
| Чутливість | 92 мВ |
- Ціна: 24 531 ₴/пара






